www.cvonline.hu

Logisztikai koordinátor

Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 1042438

Nemzetközi és belföldi szállítmányozással foglalkozó üllői partnercégünk számára keresünk munkatársat az alább pozícióba
Feladatok:

  • Adminisztrátorok munkájának tervezése, ellenőrzése
  • Fuvarfeladatokhoz kapcsolódó adminisztratív teendők ellátása
  • Az áru nyomon követése vállalatirányítási rendszeren keresztül
  • Minőségi célok meghatározása,
  • Műveleti eljárások készítése, fejlesztése és javítása
  • Minőségbiztosítássi tevékenységek tervezése, szervezése és koordinálása

Elvárások:
  • Középiskolai végzettség
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete (szóban és írásban)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office ismeretek)
  • Gyors problémamegoldó képesség
  • Büntetlen előélet

Juttatások:
  • Azonnali kezdés, hosszútávú lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Előnyök:
  • Egyetemi végzettség
  • Középszíntű angol nyelvtudás

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát!

Munkavégzés helye:
  • Üllő