www.cvonline.hu

Logisztikai koordinátor - tengeri szállítmányozó

  • A hirdetés 4 napja lejárt

Logisztikai adminisztrátor

A Yusen Logistics cégcsoport azon dolgozik, hogy világszinten ismertté és elismertté váljon, mint megbízható logisztikai szolgáltató partner.
Célunk, a vállalkozásunk és ügyfeleink közötti minél jobb kapcsolat megteremtése az innovatív ellátási lánc fejlesztésén, a szállítmányozási és raktározási szolgáltatásainkon keresztül.

Mint cég, elkötelezettek vagyunk a vállalati kultúra folyamatos fejlesztésében. Ez jelenik meg vállalati értékeinkrendszerünkben is:
Commited – Connected - Creative

1. Munkavégzés helye:
BILK Európa u. 5.

2. Versenyképes juttatások

3. Hosszú távú munkalehetőség

Főbb feladatok

  • Teljes konténeres és gyűjtő szállítmányokkal kapcsolatos ügyintézés;
  • A tengeri szállítmányozáshoz kapcsolódó nemzetközi közúti vagy vasúti fuvarozás megszervezése;
  • Ügyfelekkel, alvállalkozókkal, partner irodákkal történő folyamatos kapcsolattartás;
  • Szállítmányok adatainak rögzítése szállítmányozási rendszerben;
  • Szállítmányozási rendszer kezelése;
  • Részvétel a napi operatív munkavégzésben;
  • Dokumentációk kezelése;
  • Alvállalkozói számlák ellenőrzése és iktatása, vevői számlák kiállítása..

Elvárások a jelentkezővel szemben

  • Legalább középfokú végzettség;
  • Angolnyelv-tudás (írásban és szóban egyaránt);
  • MS Office ismeretek, ECDL vizsga előny;
  • Önálló gondolkodás, kreativitás;
  • Pontos, megbízható munkavégzés;
  • Egyéb nyelv ismerete előnyt jelent
  • Terhelhetőség;
  • Pozitív gondolkodás;
  • 1-5 hónap releváns tapasztalat, tengeri előnyt jelent.
Helyek XXIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Szállítási menedzser, Szállítási ügyintéző
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol