www.cvonline.hu
Logisztikai koordinátor (Referenciaszám: PJ4923)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.10.05.
Jelentkezési határidő: 2016.10.06.
Hirdetés azonosító: 1082126
lejárt

Székesfehérvári szigetelési termékek gyártásával foglalkozó, folyamatosan bővülő megbízónk számára keresünk munkatársat egyelőre 7 órában az alábbi munkakörbe:

Logisztikai koordinátor

Feladatok:
- Beérkező megrendelések feldolgozása, adminisztrálása, munkalapok elkészítése és továbbítása az üzemvezetők felé
- Megrendelések visszaigazolása, szállítási időpontok kommunikálása a partnereknek, illetve az üzemvezetőknek
- Gyártás nyomon követése, kiszállítási határidők biztosítása
- Raklaplista, szállítólevelek elkészítése
- EKÁER bejelentések (belföld, export, import) elkészítése
- Leltár koordinálása
- Részvétel a rendelési mennyiség kiszámításban
- Riportok készítése (beszállítások nyilvántartása, projektnyereség kalkulálása)

Elvárások:
- Közép, vagy felsőfokú végzettség
- 1- 2 éves belső logisztika területén szerzett szakmai tapasztalat, de PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- MS Office felhasználó szintű ismerete (különösen Excel)
- Jó szervező készség
- Párhuzamos feladatok megfelelő kezelésének képessége, priorizálás
- Logikus gondolkozás, nagyfokú precizitás
- Határozott személyiség, kiváló kommunikációs készséggel

Előny:
- Logisztikai, műszaki, gyártási területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
- Német nyelvtudás

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes jövedelem
- Stabil, biztos, folyamatosan bővülő munkahely
- Korszerű munkakörülmények
- Innováció, szakmai fejlődési, tanulási lehetőség

Kérjük, magyar nyelvű, fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kováts Judit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.