www.cvonline.hu
Logisztikai koordinátor (Referenciaszám: PJ4527)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.07.16.
Jelentkezési határidő: 2016.07.20.
Hirdetés azonosító: 1044324
lejárt

Magyarország piacvezető takarmánygyártó vállalatának csapatába keresünk kollégát az alábbi munkakörbe

LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR

Feladatok:
- Alapanyag és készáru készlettel történő gazdálkodás
- Kapcsolattartás a vevőkkel, vevői rendelések felvétele
- Szállítási program összeállítása a vevői igények és megrendelések alapján
- Napi termelési program összeállítása a megrendelések és a készáru készlet figyelembevételével
- Termeléssel és készletmozgásokkal összefüggő adminisztratív feladatok elvégzése
- Kimutatások készítése a logisztikai vezető számára

Elvárások:
- Középfokú végzettség (logisztikai végzettség előny)
- 2-3 év szakmai tapasztalat logisztikai területen
- Készletgazdálkodási program ismerete (SAP)
- Gyártástervezésben szerzett tapasztalat
- Mezőgazdasági alapanyagok ismerete (előny)
- Kiváló szervezőkészség
- Ügyfélközpontúság
- Megbízhatóság
- Önállóság
- Pontos és precíz munkavégzés

Munkavégzés helye:
- Győr

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes, széleskörű juttatási csomag
- Stabil, biztos vállalati háttér

Kérjük, csatolva küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, valamint kísérőlevelét Tóthné Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben az E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 96/410-525

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.