Logisztikai koordinátor - pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Régió: Pest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 797195
lejárt

Megye:    Pest megye

A pozíció leírása:    Alkatrészellátással kapcsolatos és egyéb logisztikai feladatok ellátása.

Feladatkör, felelősségek:    • logisztikai feladatok ellátása

• számlázási és szállítási információk ellenőrzése

• riportok készítése

• problémák azonosítása és továbbítása az illetékes felé

• megfelelő dokumentáció biztosítása

• kapcsolattartás az alkatrész-beszerzéssel

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Főiskolai, egyetemi végzettség (diplomával lezárt tanulmányok!)

Hasonló területen szerzett 0,5-1 év tapasztalat előnyt jelent

Folyékony szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás

Proaktivitás, önállóság

Csapatjátékos hozzáállás

Jelentkezését a bérigény és a lehetséges kezdési dátum megjelölésével várjuk.

Nyelvtudás:    Folyékony szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy nemzetközi cégcsoport egyik magyarországi vállalata, amely a fővárosból vasúti tömegközlekedéssel is jól megközelíthető, modern, multikulturális munkakörnyezetet biztosít a kollégák számára.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.