www.cvonline.hu
Logisztikai koordinátor (légi szállítmányozás)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.02.17.
Jelentkezési határidő: 2014.02.21.
Hirdetés azonosító: 721205
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Japán tulajdonú, multinacionális logisztikai szolgáltatásokat nyújtó partnerünkhöz keresünk

Logisztikai koordinátort, légi szállítmányozás területére.

Főbb feladatai lesznek:
- Export/import légiszállítmányozás koordinálása a felvételtől a kézbesítésig
- Visszajelzés adása az ügyfelek részére (ripotok, statisztikák)
- A szoros menetrend betartása és betartatása
- Kapcsolattartás a GSA-vel , GHA-vel és a légitársaságokkal
- Piackutatás végrehajtása
- Áruszállítási ajánlatok készítése és értékelése
- A megrendelések, szállítmányozások dokumentálása

Követelmények
- Logisztikai szolgáltatónál szerzett minimum 2 éves tapasztalat
- Aktív, folyékony ANGOL nyelvtudás
- Pontos, szisztematikus és önálló adminisztráció
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
- Proaktív és csapatjátékos attitűd
- Kiváló stressztűrő képesség

ELŐNY:
- Felsőfokú végzettség (logisztikai területen)
- IATA DGR vizsga (megléte)/vagy/ IATA veszélyesáru-kezelői vizsga (megléte)
- Közúti fuvarszervezési ismeretek; elő-és utófutás szervezéséhez