www.cvonline.hu

LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR (KÜLSŐ- BELSŐ LOGISZTIKA)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.11.19.
Hirdetés azonosító: 1155916

Megbízónk - termékcsoportjaiban piacvezető, a közeljövő komoly autóipari fejlesztéseibe is bekapcsolódó - globális autóipari beszállító vállalatcsoport magyarországi gyára számára keresünk kapacitás bővítés miatt szakembert az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel illetve a belső szervezettel a megrendelések fogadásától a szállítás teljesítéséig, beleértve az esetleges reklamációkat
  • A vevői előrejelzések bekérése, nyomon követése, az információk egyeztetése
  • A nem elektronikus úton érkező rendelési állomány felvitele a cég vállalatirányítási rendszerébe, a megrendelési dokumentumok (fax, e-mail) rendszerezett tárolása
  • A rendelések gyártási, kiszállítási visszaigazolásának egyeztetése a vevővel, a kiszállítások státuszának ellenőrzése, a vevői extra igények egyeztetése a gyártási-kiszállítási folyamatban résztvevőkkel
  • Az esetleges gyártási, kiszállítási késedelmek előrejelzése a vevőnek, a szükségek intézkedések koordinálása a gyártási, logisztikai folyamatban résztvevőkkel
  • A logisztikai jellegű reklamációk kezelése és azok okainak feltárása a folyamatban résztvevők bevonásával. A termék minőségi reklamációjának nyomon követése az illetékes minőségügyi mérnökkel.
  • Vevői értékelések monitorozása, szükség esetén tisztázása
  • A gyártóeszköz (eszköz, alkatrész) értékesítési folyamat teljes kontrolja
  • A megrendelések, igények átvizsgálása teljesíthetőség szempontjából. A gyártási terv elkészítése, megvalósulásának követése. Az esetleges új igények alapján annak módosítása, egyeztetése a termeléssel.
  • Készletszintek optimális, illetve tervezett szinten tartása.
  • Többlet- és elavult készletek vizsgálata, kialakulásuk lehetséges megakadályozása.
  • A gyártáshoz szükséges alapanyagok lehívásainak elkészítése és kommunikálása a beszállítók felé.
  • Az alapanyag-ellátás napi szinten történő figyelése, a változó gyártási igényeknek megfelelően.
  • Beszállítóktól kapott visszaigazolások feldolgozása, késések nyomon követése, kezelése, továbbá az időszaki riportok készítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan logisztikai vagy műszaki menedzser)
  • Haladó szintű MS Office használat
  • Magabiztos (minimum stabil kommunikációképes) angol és német nyelvtudás (szóban és írásban is)
  • Precizitás
  • Utazási hajlandóság a vállalatcsoport európai gyáraiba

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • A bejárás támogatása
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR (KÜLSŐ- BELSŐ LOGISZTIKA), Komárom-Esztergom megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678