www.cvonline.hu

Logisztikai koordinátor diákmunka

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 1019228

Feladatok:

  • médiakampányok logisztikai koordinálása
  • belső szoftveres rendszerek kezelése
  • igazolófotók ellenőrzése
  • javítások elrendelése, felügyelete
  • logisztikai alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • elszámolások, helyzetjelentések készítése határidőre való elkészítése
  • értékesítő csapattal való szoros együttműködés

Elvárások:
  • aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • kiemelkedő precizitás, adminisztratív képesség, gyors munkavégzés
  • magas fokú koordinációs és problémamegoldó készség (előny a logisztikai tapasztalat)
  • magas fokú PC ismeretek (Office)
  • következetes, határozott személyiség
  • rugalmas munkaidő változó munkabeosztásban (hétvégén is!)rugalmas munkaidő változó munkabeosztásban (hétvégén is!)
  • legalább középfokú angol nyelvtudás

Juttatások:
  • bruttó 850 Ft/óra
  • fiatalos, dinamikus csapat
  • előrelépési, tanulási lehetőség

Előnyök:
  • azonnali kezdés

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod, leveled tárgya legyen POS-LOG!

Egyéb információk:
Munkaidő: rugalmas munkaidő változó munkabeosztásban (hétvégén is)