Logisztikai koordinátor - Budapest (Referenciaszám: CSZS-1746)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2016.10.21.
Hirdetés azonosító: 1082670

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás kommunikációs szintű ismerete, emellett német nyelvtudás előny
  • Raktári logisztika és szállítmányozás területén szerzett 1-2 éves releváns tapasztalat
  • Kiváló MS Office alkalmazások ismerete
  • Pivot-tábla készítési gyakorlat
  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny

Főbb feladatok:

  • Belföldi kiszállítások rögzítése és ellenőrzése saját szállítmányozási rendszerben
  • Munkatársakkal való együttműködés, fuvarszervezők napi munkájának segítése
  • Sofőrökkel való folyamatos kapcsolattartás a belföldi kiszállításokkal kapcsolatban – túrák összeállítása, megbízások kezelése, ügyfelekkel, partnerekkel, fuvarozókkal való kapcsolattartás
  • Havi, éves zárás ellenőrzése
  • Számlázás, bejövő számlák kezelése
  • Leltár ellenőrzése
  • Statisztika, riportok összeállítása
  • Vezetők munkájának segítése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Felelősségteljes, összetett feladatok

A munkavégzés helye:

Budapest, IV. kerület

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. szállítmányozási menedzsment, szerződéses logisztika területén működő multinacionális hátterű nagyvállalat budapesti telephelyére toboroz munkatársakat.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Budapest
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő