www.cvonline.hu

Logisztikai koordinátor a felfutástervezés területén

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.20.
Jelentkezési határidő: 2017.09.14.

Piacvezető autóipari ügyfelünk folyamatos bővülésének köszönhetően, logisztikai területre, az alábbi pozícióba keresi leendő munkatársát:
Logisztikai koordinátor a felfutástervezés területén.

Pozíció leírása / Job description

- Alkatrészfelfutások projektmenedzsmentje (új széria projektek, meglévő modellek és éves modellváltozások során)
- Alkatrészek fel- és kifutásának komplex tervezése és irányítása
- Együttműködés az érintett fejlesztési és értékesítési partnerekkel, termelési területekkel
- Beszerzési és alkatrészellátási folyamatok tervezése és irányítása az előszéria időszakban, termelési tesztek, beszállítói egyeztetések lefolytatása
- Access adatbázisok létrehozása és továbbfejlesztése a felfutási szakasz alkatrészellátásának érdekében.
- Kiértékelések készítése SAP, Access és Web alapú rendszerekből, Excel lekérdezések, kiértékelési lehetőségek továbbfejlesztése

Elvárások / Requirements

- Lezárt tanulmányok műszaki vagy kereskedelmi területen
- Kiváló IT ismeretek: Access, Excel, SQL
- Kommunikációképes német nyelvtudás
- Ideális esetben releváns logisztikai ismeretek
- Kiváló analitikus képesség és strukturáltság komplex feladatok megoldásához

Amit kínálunk / Offer

- Modern, multinacionális környezet
- Versenyképes juttatási csomag
- Változatos feladatok és szakmai kihívás
- Fiatalos, lendületes csapat

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Bács-Kiskun
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -