www.cvonline.hu

LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR (7050)

  • A hirdetés 790 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Logisztikai koordinátor

Elvárások:
•hasonló területen szerzett tapasztalat
•legalább középfokú német nyelvtudás, szóban és írásban
•szakirányú felsőfokú végzettség
•jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Feladatok:
•az üzem készletgazdálkodásának koordinálása
•készletmozgások ellenőrzése
•logisztikai folyamatok optimalizálása
•rendszeres kapcsolattartás az anyavállalattal

Előny:
•vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:
•versenyképes fizetés
•multinacionális vállalati környezet
•továbbképzési lehetőség

Munkavégzés helye: Mosonmagyaróvár vonzáskörzete

Munkába állás időpontja: azonnal

Jelentkezés módja: Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a  06 70/455 0219 telefonszámon lehet.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857