www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1056683
lejárt

Karrier az Audinál

Logisztikai koncepciótervező - Logisztikai tervezés

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik állomásánál tart, az Audi kihívást és fejlődést jelentő lehetőségeket biztosít Önnek. A folyamatos tanulás, kompetencia alapú fejlesztési modell és a rendszeres visszacsatolás eredményeképpen minden kolléga lehetőséget kap arra, hogy céljait elérje és egyéni terveit megvalósítsa. Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a high-tech környezetnek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Feladatok

  • Üzemi logisztikai folyamatok tervezése és optimalizálása: Anyag- és információáramlási folyamatok, Raktározási rendszerek, anyagellátási folyamatok, erőforrás és beruházás tervezés
  • Részvétel a vállalati logisztikai stratégia megalkotásában
  • Új termékek bevezetése és kifutása esetén logisztikai folyamatok és struktúrák tervezése
  • Projektmunka, projektmanagement
  • Innovatív technológiák (raktározási megoldások, eszközök) felkutatása és bevezetése
  • Kapcsolattatás a gyártástervezéssel, termelő területekkel, kontrollinggal és az operatív logisztikával
  • Területi érdekképviselet különböző grémiumokon
Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség logisztika (lehetőleg üzemi logisztika) szakirányon
  • Logisztikai területen szerzett minimum 3 év munkatapasztalat, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • Autóipari cégnél szerzett tapasztalat előny
  • Tárgyalóképes németnyelv-tudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Nyitottság kihívást jelentő, kreatív feladatok elvégzésére
  • Önállóság
  • Határozott fellépés

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC9567

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Domokos Bernadett válaszolja meg Önnek: +36 30 767 9031