www.cvonline.hu

LOGISZTIKAI KÖLTSÉGELEMZŐ (7216)

  • A hirdetés 791 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres veresegyházi munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Logisztikai költségelemző

Várjuk azon angolul folyékonyan kommunikáló, lelkes pályázók jelentkezését, akik szívesen részt vennének egy amerikai tulajdonú, multinacionális vállalat logisztikai folyamatainak fejlesztésében.

Elvárások:
•Főiskolai/egyetemi diploma
•Folyékony angol nyelvtudás
•Magabiztos Excel tudás
•Adatbányászat terén szerzett tapasztalat, adatbázisok kezelése
•Nemzetközi logisztikában vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat
•Analitikus gondolkodásmód
•Kitűnő kommunikációs és prezentációs készség
•Folyamatorientált gondolkodásmód, különösen a logisztikai folyamatok terén
•Jó priorizálási készség az üzleti igényeknek megfelelően

Feladatok:
•Logisztikai költségadatok begyűjtése, elemzése, szintetizálása és dokumentálása
•Elemzések és riportok készítése, koordinálása
•Logisztikai költségek vezetése, allokációja és folyamatoptimalizálása
•Logisztikai riportálási struktúra és eredménymutatók fejlesztése, karbantartása
•Rendszeres riportálás a menedzsment felé
•Kapcsolattartás társosztályokkal, beszállítókkal

Amit kínálunk:
•Modern munkakörnyezet
•Kedvezményes étkezési és sportolási lehetőség
•Versenyképes fizetés
•Értékes tapasztalatszerzési lehetőség egy stabil hátterű multinacionális vállalatnál

Munkavégzés helye:
Veresegyház (Budapesttől 20 km, a kijutás vállalati buszok segítségével támogatott az Örs vezér terétől és Újpest-Központtól)

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre fizetési igénye megjelölésével. Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Logisztikai költségelemző”
Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 1/ 381-1048

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857