www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.11.26.
Hirdetés azonosító: 1095243
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk a Bioheal termékek forgalmazója. Jelenleg a következő pozícióba keresünk részükre kollégát:

LOGISZTIKAI-KERESKEDELMI ÜGYINTÉZŐ (AG)

Főbb feladatok:
  • kapcsolattartás megrendelőkkel, beszállítókkal
  • készletfigyelés, előrejelzés
  • termeléssel kapcsolatos adminisztráció
  • beszerzési feladatok ügyintézése
  • adatok kezelése belső vállalati rendszerükben
  • kimutatások készítése
Elvárások:
  • minimum. középfokú végzettség
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • erős angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt (a munkavégzéshez nélkülözhetetlen)
  • MS Office tapasztalat (word, excel aktív használat)
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • hatékony és gyors, önálló munkavégzés
  • rugalmasság, segítőkészség
  • pozitív, fiatalos, dinamikus személyiség
Előny:
  • egyéb nyelv ismerete (román, német, szlovák)
  • saját gépjármű
Amit kínálunk:
  • versenyképes jövedelem
  • fejlődési lehetőségek egy dinamikusan fejlődő vállalatban
  • béren kívüli juttatás (Cafeteria )
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil munkahelyen
  • kihívásokkal teli munkakör
  • stabil céges háttér
  • fiatalos légkör
Munkavégzés helye:
  • Budapest I. ker.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk szakmai önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC