www.cvonline.hu

Logisztikai kampány-koordinátor

  • A hirdetés 648 napja lejárt

A POS Services Kft. in-store kampányok szervezésével foglalkozó médiatulajdonos cég fiatalos csapatába keres

munkatársat

munkakörbe

Feladatok:

  • médiakampányok logisztikai koordinálása
  • kihelyezési- és hibalisták készítése
  • igazolófotók ellenőrzése
  • javítások elrendelése, felügyelete
  • logisztikai alvállalkozókkal való napi kapcsolattartás
  • elszámolások készítése
  • helyzetjelentések, statisztikák határidőre való elkészítése
  • értékesítő csapattal való szoros együttműködés

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség, előny a felsőfokú
  • kiemelkedő precizitás, adminisztratív képesség, gyors munkavégzés
  • magas fokú koordinációs és problémamegoldó készség (előny a logisztikai tapasztalat)
  • magas fokú PC ismeretek (Office)
  • következetes, határozott személyiség
  • rugalmas munkaidő változó munkabeosztásban (hétvégén is!)
  • legalább középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • csapatjátékos hozzáállás

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, negyedévente prémium
  • fiatalos, dinamikus csapat
  • előrelépési, tanulási lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő