www.cvonline.hu

Logisztikai gyakornoki lehetőség

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 907049

Feladatok:
  • intenzív részvétel a napi operatív munkában
  • logisztikai adminisztrációs feladatok ellátása, dokumentumkezelés
  • kimutatások vezetése beérkező és kimenő küldeményekről
  • exportdokumentációk elkészítése, kiküldése, a vámfolyamatok koordinálása
  • régiós ünnepek nyomon követése, szükséges átütemezések szervezése
Elvárások:
  • aktív nappalis hallgatói jogviszony
  • felsőfokú gazdasági, logisztikai tanulmányok
  • aktív, kiváló angol/német nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Outlook, Excel, Word, Adobe Acrobat)
  • pontosság, kezdeményező készség, önállóság, precizitás
Amit kínálunk:
  • szakmai fejlődési lehetőség, önálló munkavégzés és egyéni feladatok,
  • kellemes, multinacionális munkakörnyezet,
  • hosszú távú gyakornoki programot,
  • teret a szakmai fejlődésre, betekintést a logisztika világába,
  • lehetőséget a karrierépítésre, előrelépésre
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • heti 30 óra minimum hétfőtől péntekig, rugalmas időbeosztással
  • Fizetés:
  • Bruttó 800 Ft-os órabér
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, X. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben a fenti pozíció felkeltette érdeklődésedet küldd el fényképes angol és magyar önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése e-mail címen. E-mailed tárgya legyen: LOG-GYAK