www.cvonline.hu

Logisztikai Gyakornoki Diákmunka

Hozzáadva: 2017.07.19.
Hirdetés azonosító: 1156597

Feladatok:

  • Árurendelés lebonyolításának támogatása: az anyacég felé történő rendelések rögzítése excel táblában, adatrögzítés, tornyos áruk betároltatása, áru bevételezése, beérkező számlák nyomtatása
  • Kiszállítások szervezése: tornyos és egyéb rendelések kitároltatása, alvállalkozók felé a szállítási igények továbbítása, raktárral történő kapcsolattartás, kiscsomagos fuvarlevelek elkészítése
  • Egyéb logisztikához kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása: készletre vételezés a helyi vállalatirányítási rendszerben, iratrendezés, szállítólevelek szkennelése

Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat folytatsz
  • Érdekel a logisztika világa, motiváltnak érzed magad arra, hogy folyamatosan fejleszd magad
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel bírsz
  • Pozitív beállítottságú, nyitott érdeklődő személyiség vagy, aki szeret kreatívan gondolkodni
  • Ügyfél centrikusan gondolkodsz, s jó problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak

Juttatások:
  • Rugalmas munkaidőt biztosítunk számodra
  • Teret biztosítunk a szakmai fejlődésre, nálunk betekintést kaphatsz a Logisztikai csapat mindennapjaiba és aktívan részt vehetsz a napi munkában
  • Lehetőséged lesz a hosszú távú karrierépítésre
  • Gyakornoki bérezést kapsz (Bruttó 1000 Ft/óra)

Előnyök:
  • Logisztikai területen folytatott tanulmányok, adminisztrációs jellegű tapasztalat