www.cvonline.hu

Logisztikai gyakornok

  • A hirdetés 750 napja lejárt

A logisztika területén képzeled el a jövődet?

Még nincs tapasztalatod, de képes vagy tanulni és dolgozni, hogy megalapozd a jövőd?

Ha a fentiekre IGEN a válaszod, akkor köztünk a helyed a GLS Hungary-nél! Csapatunk az alábbi munkakörbe keres új munkatársat:

Az ideális gyakornok számunkra az, aki

  • felsőfokú logisztikai vagy gazdasági tanulmányokat folytat
  • magabiztos angol nyelvtudással rendelkezik (szóban és írásban is)
  • kiváló a kommunikációs és szervezői készsége
  • naprakész online marketing kommunikációs ismeretekkel rendelkezik
  • otthonosan mozog a social media területén
  • és önállóan elboldogul az MS Office (World, Excel, Ppt) programokkal is.

Ha úgy érzed TE vagy az, akit keresünk jelentkezz, és próbáld ki magad nálunk!

Milyen feladataid lesznek?

  • Sok-sok tanulási lehetőség a logisztika és a projekt menedzsment területén
  • Osztályokon átívelő projektekben való részvétel
  • Projektekhez fűződő dokumentáció elkészítése
  • Üzletfejlesztési és marketing projektekben (B2C és C2C) való aktív részvételi lehetőség

Mit tudunk neked kínálni?

  • Betekintési lehetőséget egy multinacionális, fejlődő csomaglogisztikai vállalat mindennapjaiba
  • Szakmai segítséget és támogatást a mindennapi munkádhoz és a szakdolgozatodhoz
  • Lehetőséget adunk önálló munkavégzésre, kipróbálhatod magad a munka világában
  • Elismerjük a munkádat rendszeres jövedelemmel és étkezési hozzájárulással

Kik vagyunk?

A GLS General Logistics Systems Hungary Kft. a General Logistics Systems B.V., Amsterdam (GLS) leányvállalata. A GLS pán-európaivállalat, amely megbízható, magas színvonalú csomag- és expressz szolgáltatásokat, valamint értéknövelő logisztikai szolgáltatásokat nyújt. A „European Leader in Quality” („Minőségben piacvezető Európában”) elvet képviseli, amit mindenki, aki a GLS-nél dolgozik, minden nap igyekszik megvalósítani.

Munkavégzés helye: Alsónémedi (Budapestről ingyenes céges busz a munkába-járáshoz)

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi e-mail címen. A pályázatban jelezd, hogy heti hány órában tudnál nálunk dolgozni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol