www.cvonline.hu

Logisztikai gyakornok

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.20.
Hirdetés azonosító: 940740

Logisztikai gyakornokot keresünk Magyarország vezető prémium-minőségű teljesítmény-elektronikai vállalathoz

Feladatok:
  • Rendelésállomány ellenőrzése;
  • Gyártási rendelések kiadása;
  • Társosztályokkal történő folyamatos egyeztetés;
  • Egyéb adminisztratív jellegű feladatok.
Elvárások:
  • Műszaki területen lévő folyamatban lévő, főiskolai/ egyetemi nappali tagozatos hallgatói jogviszony;
  • Excel erős felhasználói szintű ismerete;
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség, megbízhatóság;
  • Határozottság, talpraesettség.
Amit kínálunk:
  • Fizetés igény szerint
  • Cafetéria, sportolási lehetőség, utazástámogatás;
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Bicske
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • H-P 8:00-17:00 óra között heti 3-5 munkanap, akár 4 órába is
  • Munkavégzés helye:
  • Bicske (utazástámogatás)
Kapcsolat:
Fényképes önéletrajzodat küld el a E-mail cím megjelenítése-ra. Leveled tárgya legyen VIN-LOG1!