www.cvonline.hu

Logisztikai Gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 891361

Feladatok:
  • gyártáshoz szükséges anyagok előkészítése;
  • raktározás, anyagmozgatás;
  • készletek ellenőrzése, leltározása;
  • Egyéb adminisztratív jellegű feladatok.
Elvárások:
  • Logisztikai területen lévő folyamatban lévő, aktív főiskolai/egyetemi nappali tagozatos hallgatói jogviszony;
  • Heti minimum 3-5 munkanap vállalása;
  • Minimum fél év munkaviszony vállalása;
  • Angol nyelvtudás írásban és szóban;
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek;
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség, megbízhatóság;
  • Határozottság, talpraesettség.
Munkavégzés helye:
  • Bicske
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Bicske (Utazást támogatjuk!!!!)
Kapcsolat:
Önéletrajzod várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre a vállalt napok megjelölésével. Leveled tárgya legyen BICS-LOG2