www.cvonline.hu

Logisztikai gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 833898
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatában kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdéskor is.

Élj a lehetőséggel!

Ezúttal nemzetközileg elismert partnerünk keres logisztikai gyakornok pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • A termékek kiszállításért felelős szakemberek munkájának támogatása
  • Napi / heti riportok készítése
  • Szállítmányok nyomonkövetése és koordinálása
  • Vállalítirányítási rendszerben történő háttérmunka
  • Adminisztratíc feladatok ellátása
  • Egyéb, ad-hoc jellegű feladatok

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (legalább még 1 évig )
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office, erős Excel)
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Pontosság, precizitás
  • Kezdeményezőképesség, önálló feladatmegoldó képesség, gyors tanulási képesség

Munkaidő: Hétfőtől péntekig heti legalább 4 nap vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 800 Ft-os órabér
  • Betekintési lehetőség egy multinacionális cég életébe
  • Tanulási lehetőség és személyes fejlődés
  • Jó teljesítmény esetén karrierlehetőség a világ egyik legnagyobb vállalatánál
  • Céges buszjáratok igénybe vehetőek elegendő hely esetén (munkavégzés: Veresegyház)

Amennyiben hosszútávon szeretnéd vállalni a fenti pozíciót, jelentkezz rá Link megjelenítése követően a honlapunkon keresztül.