www.cvonline.hu

Logisztikai gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 816969
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal nemzetközi multinacionális partnercégünkhöz keresünk logisztikai gyakornokot.

Feladatok:

  • Áru csomagolásra való előkészítése
  • Áruk gyártásra való előkészítése
  • Anyag gazdálkodás
  • Vám csapat támogatása
  • Ömlesztett és egyedi anyagok kezelése, átvétele, szortírozása
  • EHS csoport támogatása (Global Star-ban való részvétel)
  • HealthAhead bevezetésének támogatása
  • Bejövő áru ellenőrzése,folyamatának elemzése
  • Készletelemzés
  • Adminisztráció

Elvárások:

  • Nappali tagozatos jogviszony
  • Felsőfokú, szakirányú tanulmányok
  • Microsoft Office alkalmazások ismerete, magas szintű excel felhasználás
  • Magabiztos angol nyelvtudás (legalább középfok)
  • Problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs készség

Munkaidő: hétfő-péntek között heti 5 nap, 7-8 órában

Előnyt jelent:

  • SAP ismerete
  • Gyakorlat logisztikai területen
  • Kanban ismerete (LEAN alapok (TPS))

Amit ajánlunk

  • Bérezés: bruttó 800 Ft/óra
  • Céges buszjárat Fótra
  • Multinacionális környezet
  • Karrier lehetőség

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, jelentkezz rá Link megjelenítésekövetően a honlapunkon keresztül.
Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!