www.cvonline.hu

Logisztikai gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 813603
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Ezúttal Budapestre, vezető partnercégünk megbízásából keresünk Logisztikai gyakornok munkakörbe munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • figyelemmel kell kísérni a bejövő és kimenő árumozgást (excel,később raktárkészlet kezelő, szállítólevelek, átvételi elismervények)
  • számla kezelés, szállítmány dokumentálás
  • áru átvétel, szállítás ellenőrzése (pl. Adria-Balkán szállítás)
  • vámkezelés segítése
  • együttműködés az MMW raktárral, illetve a többi osztállyal
  • jelentés készítés

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • tökéletes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Outlook)
  • gazdasági tanulmányok
  • jó kommunikáció képesség
  • önálló munkavégzés
  • hosszú távú munkavégzés

Előnyt jelent:

  • raktározási tapasztalat
  • V rendszer ismerete
  • Logisztikai tanulmányok

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés

  • év végéig tartó munkavégzés

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a Link megjelenítése oldalon http://Link megjelenítése útján.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!