www.cvonline.hu

Logisztikai gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 733513
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatában kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdéskor is.

Élj a lehetőséggel!

Ezúttal nemzetközileg elismert partnerünk keres logisztikus gyakornoki pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • Az order management csapat támogatása, akik a beérkezéstől egészen az értékes bevételének számviteli elszámolásáig követik végig a rendelés életútját
  • Kezdetben adminisztratív, a gyakorlat megszerzése után komplexebb feladatok kivitelezésével már kreativitást igényló munkakört jelent, melynek főbb elemei:
    • napi/heti riportok készítése
    • a vállalatirányítási rendszerben történő háttérmunka
    • szállítmányok nyomonkövetése és koordinálása
  • A napi feladatokat az Oracle, valamit az Excel táblák és alkalmazások használatával látják el a gyakornokok

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Hosszútávú munkavállalás (minimum fél év)
  • Erős középfokú angol nyelvtudás
  • Reál tárgyak iránti beállítottság, pontosság, precizitás a számokkal való dolgozás esetén
  • Önálló munkavégzés
  • Problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs készség
  • MS Office magabiztos ismerete (főként Excel)

Munkaidő: Hétfőtől péntekig heti legalább 3 nap vállalása elvárt, hosszútávon.

Előnyt jelent:

  • Logisztikai szakirányú tanulmányok

Amit kínálunk

  • bruttó 800 Ft-os órabér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • céges busszal történő kijutás Örs Vezér Tere és Újpest Városközpontból induló járatok (munkavégzés: Veresegyház)
  • multinacionális vállalatnál történő tapasztalatszerzés

Amennyiben hosszútávon szeretnéd vállalni a fenti pozíciót, jelentkezz rá Link megjelenítése követően a honlapunkon keresztül.