www.cvonline.hu

Logisztikai gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.05.27.
Hirdetés azonosító: 1137557
lejárt

Vezető logisztikai partnercégünk részére keresünk munkavállalókat, logisztikai gyarkonok pozícióra. Szakirányú gyakorlatszerzési lehetőséggel!

Feladatok:

  • Bejövő hívások fogadása, ügyfélkérelmek kezelése
  • Diszpécseri feladatok ellátása
  • A fuvarfeladatban bekövetkezett változások kezelése, megoldása
  • Adminisztráció

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége

Munkaidő: Hétfőtől Péntekig, heti 2-3 nap vállalása 9.00-től 19.00-ig VAGY 10.00-tól 18.00-ig

Amit kínálunk

  • Bruttó 870 Ft/óra
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszútávú munkalehetőség

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően vagy a E-mail cím megjelenítése email címen. Ha kérdésed volna, ezen a számon várjuk a hívásod: 06-70-452-3337. Visszahívunk!