www.cvonline.hu

Logisztikai gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.03.
Hirdetés azonosító: 1118641
lejárt

Vezető logisztikai partnercégünk részére keresünk munkavállalókat, adminisztratív irodai munkára. Szakirányú gyakorlatszerzési lehetőséggel!

Feladatok:

  • Bejövő hívások fogadása, ügyfélkérelmek kezelése,
  • Diszpécseri feladatok ellátása
  • A fuvarfeladatban bekövetkezett változások kezelése, megoldása
  • Adminisztráció

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége

Munkaidő: Hétfőtől Péntekig, heti 2-3 nap vállalása 12.00-től 20.00-ig

Amit kínálunk

  • Bruttó 870 Ft/óra
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszútávú munkalehetőség

Jelentkezésedet elküldheted E-mail cím megjelenítése címre, vagy gyere be hozzánk személyesen és jelentkezz így. Ha kérdésed volna, ezen a számon várjuk a hívásod: 06-70-452-3337. Visszahívunk!

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően.