www.cvonline.hu

Logisztikai gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 1070864

Piacvezető sörgyártó partnercégünk számára keresünk nappali tagozatos diákokat munkakörbe
Feladatok:

  • Visszaforgó göngyöleg típusok forgási sebességének figyelése
  • Gyár területére visszaérkező göngyöleg típusok mintavételezése
  • Piacon eltöltött idő kiszámítása gyártási dátum figyelembe vételével
  • Adatbázisok frissítése az aktuális alapadatoknak megfelelően
  • Statisztikai elemző program használata
  • Becslések készítése az piacon eltöltött idő és a forgási sebesség viszonylatában
  • Összegző prezentáció készítése, és az eredmények bemutatása

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Microsoft rendszerek magas szintű ismerete
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Önállóság, pontos és precíz munkavégzés

Juttatások:
  • Egy hónapos munkavégzés (augusztus)
  • Multinacionális munkakörnyezet

Előnyök:
  • Különböző statisztikai felmérések készítetése, kiértékelése, prezentálása
  • Multinacionális környezetben szerzett gyakorlati tapasztalat

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzod