www.cvonline.hu

Logisztikai gyakornok

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1070318

Feladatok:

  • Intenzív részvétel a napi operatív munkában
  • Logisztikai adminisztrációs feladatok ellátása, dokumentumkezelés
  • Kimutatások vezetése beérkező és kimenő küldeményekről
  • Exportdokumentációk elkészítése, kiküldése, a vámfolyamatok koordinálása
  • Régiós ünnepek nyomon követése, szükséges átütemezések szervezése

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Logisztikai vagy közlekedésmérnöki szakot végzett hallgató
  • Középfokú angol nyelvtudás és MS Office ismeret

Juttatások:
  • Bruttó 823Ft/óra
  • Támogató és kellemes munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • Korábbi tapasztalat

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod a következő email címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest