www.cvonline.hu

Logisztikai gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 1064055

Feladatok:

  • Intenzív részvétel a napi operatív munkában,
  • Logisztikai adminisztrációs feladatok ellátása, dokumentumkezelés,
  • Kimutatások vezetése beérkező és kimenő küldeményekről,
  • Exportdokumentációk elkészítése, kiküldése, a vámfolyamatok koordinálása,
  • Régiós ünnepek nyomon követése, szükséges átütemezések szervezése.

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • Logisztikai vagy közlekedésmérnöki szakot végzett hallgató,
  • Középfokú angol nyelvtudás és MS Office ismeret.

Juttatások:
  • Bruttó 823Ft/óra,
  • Támogató és kellemes munkakörnyezet,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

  • Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod, leveled tárgya legyen DHL-LOG!

Egyéb információk:
Munkaidő: Heti 40 óra Munkavégzés helye: Budapest Liszt Ferenc nemzetközi repülőtér