www.cvonline.hu

Logisztikai gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 1042437

Feladatok:

  • Gyártáshoz szükséges anyagok összekészítése
  • Raktározás, anyagmozgatás
  • Készletek ellenőrzése, leltározás

Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Minimum fél év munkaviszony
  • Heti min. 3 munkanap vállalása
  • Minimum fél év munkaviszony, heti min. 3 munkanap vállalása
  • Megbízhatóság, határozottság, talpraesettség

Juttatások:
  • Bér: bruttó 900Ft/óra
  • Cafetéria, sportolási lehetőség, utazástámogatás
  • Folyamatos, hosszútávú munkalehetőség

  • Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk szakmai önéletrajzod, leveled tárgya legyen: VIN-LOG.

Munkavégzés helye:
  • Bicske

Egyéb információk:
Munkaidő: H-P 8.00-17.00 között heti 3-5 munkanap vállalása akár 4 órában Munkavégzés helye: Bicske (utazástámogatás)