www.cvonline.hu

Logisztikai gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 1026558
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Csatlakozz az OMV Hungária Kft. lendületes, fiatalos csapatához! Betekintést abba, hogy hogyan működik a logisztikai -ellátási osztály.

Feladatok:

DUTIES AND RESPONSIBILITIES:

  • administrative support for Expert Supply Operation HU
  • calculation of volumes, excise duty, BIO quota
  • support by sustainability certificates creation
  • control of EKAER
  • ad hoc calculations and analysis

Elvárások:

REQUIREMENTS:

  • 2nd or 3rd year student of university
  • Willingness, flexibility, teamwork
  • Accuracy, responsibility, ability to work individually
  • Good work with numbers
  • Confident  English knowledge
  • English – upper intermediate
  • MS Office ( Excel, Word, Outlook ) -intermiediate level
  • Working hours: 4 hours on working days ( in flexible scheduling )

What we offer:

  • Stable international company
  • Excellent opportunity to gain work experience during university studies
  • Individual training
  • Pleasant working environment
  • Salery: gross HUF 742,./ hour

Application:

Please register on our Link megjelenítéseand apply for the job or send your CV to E-mail cím megjelenítése with subject:"logisztikai gyakornok"