www.cvonline.hu

Logisztikai gyakornok

  • A hirdetés 533 napja lejárt

Ha nem csak kávét szeretnél főzni gyakornokként, ha egy ténylegesen hosszú távú lehetőséget keresel és szeretnél belelátni egy nagyvállalat működésébe, jelentkezz logisztikai gyakornoknak az NI-hoz!

Feladat:
- Globális logisztikai feladatok ellátása
- Kapcsolattartás társterületekkel és szállítmányozókkal
- Az anyagáramlás folytonosságának biztosítása
- Riportok, kimutatások készítése
- Adatbázisok kezelése
- Logisztikai folyamatok fejlesztése

- Felsőfokú logisztikai végzettség, vagy folyamatban lévő logisztikai diploma
- Logisztikai területen szerzett tapasztalat előny
- Kommunikáció képes angol nyelvtudás (írásban és szóban)
- Angol - középfok írásban és szóban

A National Instruments emberközpontú vállalat, amely nemcsak vásárlóira, partnereire és részvényeseire fordít kiemelt figyelmet, de munkatársaira is. Élettel teli és innovatív vállalati kultúrát építettünk ki, olyan jövőt formáló eszközöket biztosítunk a mérnökök és tudósok számára, amellyel jobbá teszik a világot, csökkentik a környezeti terhelést és igyekszünk jobbá tenni a közösséget, ahol dolgozunk és élünk. Nagy hangsúlyt fektetünk a dolgozói elégedettségre, az emberekkel való bánásmódra és az irántuk érzett felelősségre. A National Instruments számos piacképes és személyre szabott juttatást kínál dolgozóinak. Meggyőződésünk, hogy munkatársaink képezik a vállalat alapját, elkötelezettségük és energiájuk nélkül a cég nem tudná elérni céljait. Emiatt tartjuk számon őket vállalatunk legfontosabb értékeiként.