www.cvonline.hu

Logisztikai gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1007169
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Nemzetközi szállítmányozási cég magyarországi telephelyére logisztikai gyakornokot keresünk.

Feladatok:

  • tengeri, nemzetközi, belföldi illetve légiszállítmányozási osztályon történő munkavégzés
  • szállítmányozási ügymenetben való besegítés
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • adatrögzítési feladatok ellátása
  • dokumentumkezelés

Elvárások:

  • pontos, precíz munkavégzés
  • munka minimum fél évre történő vállalása
  • középszintű angol nyelvtudás
  • folymatban lévő logisztikai szakirányon folytatott tanulmányok ( évhalasztók, passzívosok jelentkezését is várjuk )

Munkaidő: Hétfő péntek között  heti3-5 munkanap ( 20-40 óra )

Amit kínálunk:

  • kezdő bruttó bér: 750 Ft/óra
  • szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
  • igényes munkakörnyezet

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet Link megjelenítése után várjuk, fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.