www.cvonline.hu
Logisztikai gyakornok (Referenciaszám:PJ2622)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2013.12.18.
Jelentkezési határidő: 2014.01.30.
Hirdetés azonosító: 719717
lejárt

Budapesti telephelyű, nyomtatási szolgáltatások piacán tevékenykedő multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk gyakornokot az alábbi pozícióba

Logisztikai gyakornok

Feladatok:
- A logisztikai csapat munkájának adminisztratív támogatása
- Kapcsolattartás a központi raktárral, disztribútorokkal
- Projektekben való részvétel
- Statisztikák, kimutatások készítése

Elvárások:
- Folyamatban lévő főiskolai / egyetemi tanulmányok gazdasági szakirányon

- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony a gyakorlat teljes időtartama alatt

- Legalább 12 hónapos gyakorlati idő vállalása heti minimum 34-36 órában (heti 40 óra preferált)

- Kiváló angol nyelvismeret

- Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret (különösen Excel, PowerPoint)

- Pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés, határidők betartása, analitikus képességek

Amit kínálunk:
- Tapasztalatszerzés egy multinacionális vállalatnál nemzetközi környezetben
- Fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör

- Fejlődési lehetőség,Versenyképes javadalmazást biztosítunk

Várható munkakezdés: 2014. január

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Fekete Nikolett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.