www.cvonline.hu
Logisztikai gyakornok (Referenciaszám: PJ4837)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.10.07.
Jelentkezési határidő: 2016.10.13.
Hirdetés azonosító: 1073486
lejárt

Budapesti, XXII. kerületi multinacionális partnerünk megbízásából keresünk diákot a következő pozícióba:

Logisztikai gyakornok

Feladatok:
- Adategyeztetés beszállítókkal, vevőkkel, szállítmányozókkal

- Adatgyűjtés a beszállítóktól, vállalatirányítási rendszerből, egyéb táblázatokból
- Minőségbiztosítási dokumentumok ellenőrzése, válogatása
- Bizonylatok ellenőrzése, pecsételése
- Fotók készítése a termékekről és továbbítása
- Irattári dokumentumok archiválása
- Csomagok, levelek feladása gyors postával

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Legalább alapfokú angol nyelvtudás
- Heti legalább 30 óra vállalása hétköznapokon előreláthatólag 2016.12.31-ig

Munkavégzés helye: Budapest, XXII. kerület A bejutást céges busz segíti a Blaha Lujza térről és a Corvin negyedtől

Kérlek, magyar nyelvű önéletrajzodat az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.