www.cvonline.hu
Logisztikai gyakornok (Referenciaszám: PJ4570)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.06.10.
Jelentkezési határidő: 2016.06.12.
Hirdetés azonosító: 1047760
lejárt

Budapesti, IV. kerületi multinacionális partnerünk megbízásából keresünk diákot a következő munkakörbe:

Logisztikai gyakornok

Feladatok:
- Oltóanyag minta szállításának megszervezése
- Kapcsolattartás a futárral
- Logisztikai nyilvántartás nyomon követése
- Rendelések rögzítése, készlet követése

- Riportok készítése
- Csomagolóanyagok ellenőrzése
- Számlákkal kapcsolatos ügyintézés
- Megrendelések írása, irodaszer rendelés
- HR ügyintézői feladatok ellátása
- Beadványok előkészítése, dokumentálás, lefűzés

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony preferáltan még legalább 1 évig
- Heti minimum 20 óra vállalása
- Középfokú angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű MS Office ismeretek

- Önálló, precíz, gyors munkavégzés
- Logikus gondolkodás
- Agilitás, önállóság
- Monotónia tűrés

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzod csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.