www.cvonline.hu
Logisztikai gyakornok (Referenciaszám: PJ3523)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.04.01.
Jelentkezési határidő: 2015.04.16.
Hirdetés azonosító: 924184
lejárt

Újpesti gyógyszeripari multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk diákokat az alábbi pozícióba:

Logisztikai gyakornok

Feladatok:
- Napi értékesítési riportok, valamint havi nagykereskedelmi riportok készítése

- Elemzések, kimutatások összeállításában történő aktív részvétel
- Logisztikai, valamint vevőszolgálati részfeladatok ellátása
- Grafikonok készítése
- Prezentációk előkészítése angol nyelven

Elvárások:
- Nappali tagozatos jogviszony

- Középfokú aktív angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
- Heti 30-40 munkaóra vállalása irodai munkarendben (lehetőleg még 1 évig)
- Haladó szintű Excel (képletezések, függvények, pivot) és felhasználói szintű Power Point ismeretek
- Önálló, precíz, pontos, gyors munkavégzés
- Rugalmasság, nyitottság
- Gyakorlatias gondolkodás, határozott fellépés

Amit kínálunk:
- Multinacionális háttér, kellemes munkahelyi környezet
- Fejlődési és karrierépítési lehetőség

Kérjük, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Füleki Ildikó kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a fuleki.ildiko@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.