www.cvonline.hu

Logisztikai gyakornok - Nestlé Hungária Kft.

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.19.
Hirdetés azonosító: 1007504
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Link megjelenítése

Logisztikai gyakornokot keresünk a szerencsi gyárba Partnerünk, a Neslé Hungária Kft. megbízásából.

Olyan diákot keresünk, aki szívesen megalapozná karrierjét egy multinacionális vállalatnál. A hallgató megismerkedhet a vállalat működésével és a szakmai tudását bővítheti a munkafolyamatok során.

Feladatok:

  • Beszerzők munkájának segítése
  • Szállítólevelek adatainak rögzítése
  • Tengeri fuvarokmányok rendszerezése, adategyeztetése
  • Irattárazás
  • Adatfeldolgozás
  • Gyártói igazolások készítése
  • Csomagolóanyag nyilvántartás vezetése, riportok elemzése

Elvárások:

A jelentkezés feltételei:

  • nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • gazdasági vagy mérnöki karon folytatott egyetemi vagy főiskolai tanulmányok
  • érvényes mellkasröntgen lelet
  • jó kommunikációs és szervező képességek
  • precíz munkavégzés
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office számítógépes ismeretek

*Munkaidő: Hétfő és péntek között minimum 3 nap vállalása, napi munkavégzés 6-8 órában, 8.00-16.00 terjedő intervallumban. Iskolai kötelezettségekkel előzetesen összeegyeztetve.
*Megjegyzés: Utazás támogatott.

Előnyt jelent:

  • folyamatban lévő gazdasági vagy mérnöki tanulmányok
  • SAP ismeret

Amit kínálunk

Diákbér: bruttó 700 Ft/óra
Szakmai tapasztalat szerzése

Várjuk jelentkezésed honlapunkon történő Link megjelenítése útján, ha folyamatosan tudsz munkát vállalni.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerőseid érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a Facebookon is!