www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 871253
lejárt

Karrier az Audinál

Logisztikai folyamattervező - Előszéria-diszponens a Járműgyártás területén

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Az új járműgyár járműlogisztika területén belül az előszéria logisztika gondoskodik az előszáriás járművek alkatrészellátásáról, az új, még fejlesztés alatt álló alkatrészek bevezetéséről, és azok követéséről a szériaérettségig.

E kihívásokkal teli munkakörben a munkatársak dinamikus, fiatalos munkakörnyezetben más belső és külső szakterületekkel együttműködve, a beszállítókkal kapcsolatot tartva követhetik végig új járműmodelljeink születését a szériaérettségig, illetve a modellfrissítéseket, miközben saját képzésükön és a folyamatok fejlesztésén keresztül járulnak hozzá az Audi belső és külső ügyfeleinek elégedettségéhez.

Feladatok

  • Logisztikai és előszéria folyamatok fejlesztésében, új koncepciók kialakításában való részvétel saját javaslatokkal, ötletekkel
  • Előszériás alkatrészek megrendelése, törzsadatainak ápolása
  • Előszériás járművek alkatrészellátásának biztosítása más szakterületekkel és a beszállítókkal való kapcsolattartással, beszállítók fejlesztésével
  • Alkatrészek változásának követése a fejlesztéssel, minőségbiztosítással és előszéria központtal karöltve a szériaérettségig
  • Alkatrészek széria gyártásra való előkészítése, és szériába átadása
Elvárások

  • Főiskolai/egyetemi műszaki vagy gazdasági végzettség, logisztika szakirányon
  • Tárgyalóképes németnyelv-tudás
  • Legalább 2 év munkatapasztalat, releváns logisztikai területen
  • Beszerzési, anyaggazdálkodási, terméktechnológiai ismeret előny
  • Angol és/vagy más idegen nyelv ismerete előny
  • MS Office felhasználói ismeretek, SAP ismeret előny
  • Határozott fellépés, felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Csapatmunkára való képesség, jó kapcsolatteremtő készség
  • Megbízható, terhelhető, motivált személyiség
  • Járműtechnika érdeklődés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz, valamint motivációs levél csatolását kérjük a pályázathoz!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC5481

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Kapitány Orsolya válaszolja meg Önnek: +36 30 767 0867