www.cvonline.hu

LOGISZTIKAI FOLYAMATFEJLESZTŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 970118

Megbízónk – Komárom-Esztergom megyei autóipari beszállító vállalat – számára keresünk pályázót az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Logisztikai folyamatok teljesítmény mérési rendszerének felállítása
  • Folyamatos fejlesztések irányítása, bevezetése, nyomon követése
  • Operatív logisztikai folyamatok fejlesztése, fejlesztési projektek tervezése, irányítása
  • Új folyamatok bevezetése a LEAN, 5S alapelvek szerint
  • Raktári, anyaggazdálkodási és termelés kiszolgálási folyamat szabályozások kidolgozása
  • Készáru raktározási és kiszállítási folyamat szabályozások kidolgozása
  • Vevői logisztikai követelmények integrálása a logisztikai folyamatokban
  • Gyári külső és belső anyagáramlási folyamatok felülvizsgálata, optimalizálása és szabályozás

Elvárások

  • Műszaki szakirányú, logisztikai végzettség
  • Lean és logisztikai folyamatok ismerete
  • Kommunikációképes angol/német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook)
  • Határozottság, terhelhetőség, rugalmasság, utazásra való hajlandóság
  • Innovatív szemlélet, kiváló kommunikációs- és szervezőkészség

Előnyt jelent

  • Autóipari tapasztalat
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem és teljesítményarányos bónusz
  • Egyedülálló autóipari technológiákban szerezhető szakmai tapasztalat
  • A cégcsoporton belüli nemzetközi tapasztalatcsere
  • Szakmai továbbképzések, előrelépési és karrier lehetőség
  • Változatos munkakör, kihívást jelentő feladatok

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: LOGISZTIKAI FOLYAMATFEJLESZTŐ, Komárom-Esztergom megye