www.cvonline.hu
Logisztikai folyamatfejlesztő
Trenkwalder Kft
Régió: Komárom-Esztergom
Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2015.08.19.
Hirdetés azonosító: 960507
lejárt

Multinacionális partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Logisztikai folyamatok teljesítmény mérési rendszerének felállítása
  • Folyamatos fejlesztések irányítása, bevezetése, nyomon követése
  • Operatív logisztikai folyamatok fejlesztése, fejlesztési projektek tervezése, irányítása
  • Új folyamatok bevezetése a LEAN, 5S alapelvek szerint
  • Raktári, anyaggazdálkodási és termelés kiszolgálási folyamat szabályozások kidolgozása
  • Készáru raktározási és kiszállítási folyamat szabályozások kidolgozása
  • Vevői logisztikai követelmények integrálása a logisztikai folyamatokban
  • Gyári külső és belső anyagáramlási folyamatok felülvizsgálata, optimalizálása és szabályozás

Elvárások:

  • Műszaki szakirányú, logisztikai végzettség - Logisztikai mérnök végzettség előny
  • Lean és logisztikai folyamatok ismerete
  • Társalgási szintű angol / német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, MS Outlook)
  • Határozottság, terhelhetőség, rugalmasság, utazásra való hajlandóság
  • Innovatív szemlélet, kiváló kommunikációs- és szervezőkészség
  • Előny: autóipari tapasztalat, SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Egyedülálló autóipari technológiákban szerezhető szakmai tapasztalat
  • Cégcsoporton belüli nemzetközi tapasztalatcsere
  • Szakmai továbbképzések, előrelépési és karrier lehetőség
  • Változatos munkakör, kihívást jelentő feladatok

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.