www.cvonline.hu

Logisztikai Folyamat Specialista

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.09.24.
Jelentkezési határidő: 2016.10.03.
Hirdetés azonosító: 1077633

Logisztikai Folyamat Specialista pozícióba keresünk új munkavállalót multinacionális partnerünk budapesti üzleti kiszolgáló központjába, mely globálisan piacvezető szerepet tölt be a szórakoztatóipari elektronikai termékek gyártásának területén. Partnerünk növekvő igények kielégítésére keres hosszú távon Logisztikai Folyamat Specialistát.

Megbízónk tapasztalattal arányos, kiváló fizetést, valamint támogató csapatot és egyéb juttatásokat kínál a megfelelő jelölt számára.

A legfontosabb feladatai a Logisztikai Folyamat Specialistának:
  • EU társosztályokból származó logisztika orientált KPI adatok feldolgozása
  • Sales folyamatok és készletezési adatok monitorozása és elemzése, felmerülő problémákra való megoldási javaslatok elkészítése
  • Folyamat optimalizáció és adat konzisztencia biztosítása logisztikai szempontok alapján
  • Részvétel a cég új folyamatcentralizáció projektjében

 Legfontosabb elvárások a Logisztikai Folyamat Specialistával szemben:

  • Folyékony spanyol és angol nyelvtudás
  • Minimum két év tapasztalat Supply Chain menedzsment, Order menedzsment, Logisztika vagy egyéb releváns területen
  • Kiváló Excel használati készség
  • Kiváló kommunikáció

 Amennyiben a pozíció felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest