www.cvonline.hu

Logisztikai fejlesztő és elemző

Régió: Győr-Moson-Sopron

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2015.12.30.
Hirdetés azonosító: 990517

Multinacionális FMCG partnerünk soproni termelő egységéhez munkatársat keresünk gazdasági vagy informatikai végzettséggel logisztikai fejlesztő és elemző munkakörbe.

Az új kolléga feladata lesz a logisztika területén megjelenő helyzetek, javaslatok, fejlesztések elemzése, rendszeres és eseti elemzések készítésével a vezetői döntéshozatal támogatása. Logisztikai folyamatok, eszköztár folyamatos fejlesztése.

Feladatok:

- Az információk, adatok összegyűjtésének biztosítása és centralizálása a logisztika területén
- Logisztikai terület támogatása rendszeres és eseti elemzések, riportok, lebontások készítése
- Szoros együttműködés a logisztikai osztályokkal, kontrollinggal a kulcs teljesítménymutatók fejlesztésének és elemzésének tekintetében
- Fejlesztési projektekben való részvétel, elsősorban új technikai megoldások, IT eszköz fejlesztés, karbantartást segítő eszközök használata tekintetében

Elvárások:

- Gazdasági vagy informatikai végzettség
- Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
- Megbízható Excel, Access, Microsoft eszközismeret
- Analitikus gondolkodás, folyamatorientáció, csapatmunkában való jártasság

Előny:
- SAP ismeret
- TPM ismeret
- Munkatapasztalat termelő vállalatnál logisztikai vagy ellátási lánc kontrolling területen

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Lehetőség egy nagy presztízsű, multinacionális cég műkődésének megismerésére
- Szakmai kihívások - nemzetközi projektekben, tréningeken való részvétel
- Folyamatos fejlődés, sikeres munkavégzés esetén szakmai előrelépési lehetőségek, hosszú távú munkalehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a