www.cvonline.hu

Logisztikai fejlesztő és elemző

  • A hirdetés 693 napja lejárt

MUNKAKÖR CÉLJA:

A logisztika területén megjelenő helyzetek, javaslatok, fejlesztések elemzése, rendszeres és eseti elemzések készítésével a vezetői döntéshozatal támogatása. Logisztikai folyamatok, eszköztár (IT) folyamatos – valós igények szerinti – fejlesztése.

FŐ FELADATOK :

  • Biztosítja az információk, adatok összegyűjtését és centralizálását a logisztika területén, azok standard elérhetőségét, karbantartását
  • Logisztikai terület támogatása rendszeres és eseti elemzések, riportok, lebontások készítésével
  • Szorosan együttműködik a logisztikai osztályokkal, kontrollinggal a kulcs teljesítménymutatók fejlesztésének és elemzésének tekintetében
  • Fejlesztési projektekben vesz részt, elsősorban új technikai megoldások, IT eszköz fejlesztés, TPM eszközök használata tekintetében

ELVÁRÁSOK :

  • Gazdasági vagy informatikai felsőfokú végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Megbízható Excel, Access, Microsoft ismeretek
  • Analitikus gondolkodás
  • Folyamatorientáció
  • Csapatmunkában való jártasság

ELŐNYT JELENT:

  • TPM ismeretek (Lean, six sigma)
  • Élelmiszeripari tapasztalat
  • SAP ismeret
Munkatapasztalat termelő vállalatnál logisztikai vagy ellátási lánc kontrolling területen

Az alábbi email címen, vagy a  "Jelentkezés" gombra kattintva.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol