www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 931412
lejárt

Karrier az Audinál

Logisztikai eszközpark-kezelő - Új járműgyár, Logisztika

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Az operatív logisztika biztosítja a logisztikai folyamatok üzemeltetéséhez szükséges eszközök és berendezések karbantartási hátterét és az eszközök felügyeletét.

Feladatok

  • Logisztikai eszközök, berendezések üzemeltetése
  • Kapcsolattartás a vállalat szakterületeivel és külső partnercégekkel
  • Szervízszolgáltatás minőségének mérése és fejlesztése
  • A szolgáltatói háttér folyamatos biztosítása technikai és szerződéses szinten
  • Pótbeszerzések tervezése és a beszerzés technikai lebonyolítása
  • Üzemeltetési költségek követése
  • A szakterület képviselete szakmai és konszern fórumokon
Elvárások

  • Minimum középfokú műszaki végzettség érettségivel
  • Releváns géppark üzemeltetési tapasztalat
  • Középfokú németnyelv-tudás írásban és szóban
  • Cél- és költségorientált gondolkodásmód
  • Koordinációs és tárgyalási képesség
  • Stabil MS Office ismeretek
  • Emelőgép ügyintézői végzettség előny
  • SAP felhasználói szintű ismerete előny

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC6266

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Diósi Zsófia válaszolja meg Önnek: +36 96 66 4659