www.cvonline.hu

Logisztikai és vámügyintéző

  • A hirdetés 871 napja lejárt

Japán tulajdonban lévő autóalkatrész gyártó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • Szállítási feladatok napi, operatív szintű koordinálása;
  • Harmadik országbeli ki- és beszállítások vámkezelése;
  • Csomagolóanyagok beszerzése, könyvelése, nyilvántartása;
  • Termékdíj bevallás;
  • Napi, heti, havi riportok készítése;
  • Intrastat jelentés elkészítése SAP-ban;
  • Riportok készítése a vevők felé;
  • Szállítási/vám dokumentumok elkészítése, szállítási címkék nyomtatása.

Elvárásaink:

  • Vámügyintézői képesítés;
  • Min. 3 év multinacionális termelő vállalatnál szerzett vámügyintézői tapasztalat;
  • Gazdasági végzettség (felsőfok előny);
  • Logisztikai ismeretek (szállítmányozás, csomagolás);
  • Alapfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban);
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook, PowerPoint);
  • Problémamegoldó készség, határozottság;
  • Rugalmasság, precizitás, önállóság és együttműködő készség.

Előnyt jelent:

  • SAP R3 verziójának ismerete (MM, WM modul);
  • Autóipari tapasztalat;
  • Német nyelvtudás;
  • Egyéb logisztikai ismeretek (raktározás, termeléstervezés, készletgazdálkodás).

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér;
  • Teljesítményalapú bónusz;
  • Cafeteria juttatás;
  • Kedvezményes meleg étkezés;
  • Változatos munka multinacionális vállalati környezetben.

Munkavégzés helye: Fejér megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, pályázati anyagát az alábbi címre szíveskedjen küldeni.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014
Közvetítési nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500

Helyek Fejér
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol