www.cvonline.hu
Logisztikai- és vámügyintéző
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2014.08.19.
Hirdetés azonosító: 837034
lejárt

Móri multinacionális Partnerünk részére keresünk proaktív, kihívásokat és csapatmunkát kedvelő munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Vámkezelési folyamatok teljes körű felügyelete és lebonyolítása.
  • Logisztikai csoport munkájának támogatása, segítségnyújtás operatív feladatokban.
  • Fuvarszervezési és útvonal tervezési feladatok ellátása.
  • Folyamatos kapcsolattartás a fuvarozókkal.
  • Leltározásban való aktív részvétel.
  • Jogszabályi változások nyomon követése, hatályos jogszabályok implementálása a munkafolyamatokba.
  • Szoros kapcsolattartás az informatikai személyzettel, nyomon követhetőségi rendszer fejlesztésében való aktív szerepvállalás.

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség.
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás.
  • Határozott fellépés, gyors problémamegoldó készség.
  • Erős rendszerszemlélet, proaktivitás.
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség.
  • Precizitás, csapatjátékos attitűd.

Előny

  • Német nyelvtudás.
  • Multinacionális környezetben, logisztikai területen szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés.
  • Cafeteria, utazási/lakhatási támogatás, bónusz.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok.
  • Kiváló csapat.
  • Modern, multinacionális környezet.
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű, dinamikusan fejlődő vállalatnál.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.