www.cvonline.hu

Logisztikai- és vámügyintéző

  • A hirdetés 839 napja lejárt
Multinacionális gyártócég részére keresünk Logisztikai- és vámügyintéző munkatársat.

Munkavégzés helye: Pest megye

Feladat:
  • Szállítási feladatok napi, operatív szintű koordinálása;
  • Harmadik országbeli ki- és beszállítások vámkezelése;
  • Csomagolóanyagok beszerzése, könyvelése, nyilvántartása;
  • Termékdíj bevallás;
  • Napi, heti, havi riportok készítése;
  • Intrastat jelentés elkészítése SAP-ban;
  • Riportok készítése a vevők felé;
  • Szállítási/vám dokumentumok elkészítése, szállítási címkék nyomtatása.

Képzettség típusa: Gazdaság és Kereskedelem

Szükséges végzettség: Vámügyintézői képesítés

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Vámügyintézői képesítés;
  • Min. 3 év multinacionális termelő vállalatnál szerzett vámügyintézői tapasztalat;
  • Gazdasági végzettség (felsőfok előny);
  • Logisztikai ismeretek (szállítmányozás, csomagolás);
  • Alapfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban);
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook, PowerPoint);
  • Problémamegoldó készség, határozottság;
  • Rugalmasság, precizitás, önállóság és együttműködő készség.
  • Saját gépjármű szükséges a munkába járáshoz.

Előnyt jelent:

  • SAP R3 verziójának ismerete (MM, WM modul);
  • Autóipari tapasztalat;
  • Német nyelvtudás;
  • Egyéb logisztikai ismeretek (raktározás, termeléstervezés, készletgazdálkodás).

Nyelvismeret: Angol, alapfokú szint

Egyéb: A munkavégzés helye Budapest vonzáskörzete (DNY-i irányban). Saját autó szükséges a munkába járáshoz.

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: E01Lvü