www.cvonline.hu

Logisztikai és sales asszisztens diákmunka

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 1116785

Feladatok:

  • Számlák kiállítása
  • Bejövő számlák rendszerezése
  • Ajánlatok bekérése
  • Sales és logisztikai tevékenység támogatása
  • Kapcsolattartás külföldi kollégákkal

Elvárások:
  • Utolsó éves nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Közép szintű angol nyelvtudás
  • MS Office ismeret (első sorban Excel)
  • Heti minimum 20 óra vállalása hétfőtől péntekig 8:00-16:00 között 4-6 órában
  • Önállóság, talpraesettség, precizitás

Juttatások:
  • Bruttó 1023 Ft/óra
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el fényképes önéletrajzod a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Munkavégzés helye:
  • Budapest
  • Budapest