www.cvonline.hu

Logisztikai és pénzügyi koordinátor

  • A hirdetés 122 napja lejárt

NYÍR-MIX-TRADE KFT.
Dinamikusan fejlődő, több mint 20 éves gyártói tapasztalattal rendelkező magyar középvállalat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Alap és segédanyag beszerzés
  • Külföldi beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Export/Import előkészítése, lebonyolítása (EKAER)
  • Fuvarszervezés
  • Szállítmány beérkezésével kapcsolatos teendők elvégzése
  • Beérkező és kimenő számlák kezelése (INTRASTAT, házi pénztár kezelése)
  • Banki pénzmozgások napi szintű kezelése
  • A vezetőség felé heti logisztikai jelentések készítése
  • Bevallások elkészítésében való aktív részvétel (környezetvédelmi termékdíj)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Microsoft Office átfogó ismerete (felhasználói szinten)
  • Nagyfokú precizitás, pontos munkavégzés
  • Lelkiismeretes, képes az önálló munkavégzésre
  • Probléma megoldási készségek
  • Jó kommunikációs képesség és csapatjátékos
  • Munkavégzés helye: Nyírtelek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Műszaki alapismeretek

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal és valós felelősséggel teli munka már az első naptól fogva
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:
Nyírtelek, Bethlen Gábor utca

  • Magyar nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő